Al tien jaar mag ik - Jessica - genieten van Babymassage. Eerst bij mijn eigen kindje en later als opgeleid docente. Ik heb in de afgelopen jaren honderden mama's en Baby's mogen zegenen met de cursus die zich in de loop van de jaren vormden binnen Mountain Green.
Een babymassage-cursus met een bijzondere blauwdruk: Babymassage aan Jezus voeten. Die toevoeging maakt het zo wonderschoon en uniek in Nederland! Om de vraag naar een cursus als dit te kunnen blijven beantwoorden zijn we opnieuw opzoek naar vrouwen die de cursus verder willen dragen door dit land (of over de grenzen heen). En misschien ben JIJ dat wel!
Wordt jij enthousiast van het idee hierboven? Gaat er iets borrelen van dat je erbij wil zijn? Heb jij liefde voor het (jonge) moederschap, vooral rondom zwangerschap en geboorte. Zie jij het belang in van het bekrachtigen van vrouwen in deze bijzondere seizoenen? Wordt je blij van woorden zoals: womanhood, gebed, babymassage, de kracht van de Heilige Geest en stromen van vrede?
Afgelopen jaar groeide de babymassage-cursus uit zijn jasje. Of beter gezegd; heel Mountain Green. Op alle vlakken merken we dat er meer handen nodig zijn om te kunnen dragen wat God er doorheen aan het werken is.
We hebben in 2024 negen vrouwen opgeleid om de babymassage verder te dragen, onder de vlag van Mountain Green. En dit jaar willen we opnieuw een groep vrouwen opleiden. Wil jij een babymassage-locatie van Mountain Green starten in jouw woonplaats? (dit kan gewoon in jouw woonkamer!) Dan ben jij misschien een van de vrouwen in de opleidingsronde van 2025!
Jij versterkt ons en wij versterken jou. We geloven in elkaar. Samen sterk!
+ Je wordt in vijf trainingsdagen door Jessica opgeleid om de Mountain Green Babymassage als docente te kunnen geven. In de eerste plaats aan groepen 'in het echt', maar dit kan in overleg/naar voorkeur ook voor groepen online.
+ Na de trainingsdagen ga jij in jouw eigen woonplaats aan de slag met de Mountain Green babymassage-cursus. Je kunt een groepje moeders bij jouw thuis ontvangen en je komt in de poel om een aantal keer per jaar de online cursus te verzorgen. Ook beheer je een Instagram account om jouw klanten te vinden en connectie te hebben met jouw doelgroep.
+ Je kunt zelf het aantal cursussen die je aanbied en jouw werkdagen per vier weken bepalen. Je werkt vanuit huis aan jouw 'babymassage-home' wanneer jij wilt. Hierdoor kun je rekening houden met de ritmes van jouw eigen gezin.
+ Je wordt deel van het warme en persoonlijke Mountain Green team.
+ Dit gaat om een betaalde samenwerking (op basis van 'freelance').
Adriana liep al lange tijd rond met ideeën om meer te gaan doen met de dromen die God haar gegeven heeft. Ze heeft hart voor moeders rondom zwangerschap, geboorte en de eerste maanden. Doordat ze in het babymassage-team kwam, heeft ze nu een KVK op haar naam. Dit was voor haar het startpunt om naast de babymassage-cursus meer te gaan doen met waar God haar voor roept. Haar bedrijf Kindje & Kamille werd geboren en hiermee gaat ze de aankomende tijd meerdere projecten en samenwerkingen aan.
Marijke werkt als postpartum doula. Hiervoor heeft zij een KVK (eigen onderneming). Er is ruimte in haar agenda om ook de babymassage van Mountain Green aan te bieden. Dit doet zij op freelance basis naast LOV doula's. Het is een mooie aanvulling op haar werk als postpartum doula. Het versterkt haar onderneming, maar ook versterkt het Mountain Green met een extra locatie!
Jeanine werk als Christelijk creatief coach voor vrouwen. Dit is haar eigen onderneming: JOES-coaching. Zij biedt ook de babymassage-cursus van Mountain Green aan, wat een prachtige aanvulling is naast haar werk als coach. Ook maakt ze soms in opdracht illustraties. Deze freelance stromen vullen haar hoofd-stroom aan, en het versterkt ons beide!
José werkt parttime op de kraam&verlos-afdeling in het ziekenhuis. Ze had al langer het verlangen om daarnaast meer te bieden aan moeders en hun baby's. Toen ze de opleiding babymassage bij Mountain Green voorbij zag komen sprak God tot haar: 'dit!' Tijdens de eerste kennismaking met Jessica vertelde ze met tranen in haar ogen hoe duidelijk ze de roep hoorde, maar hoe spannend het ook is om zo'n stap te zetten. Na de trainingsdagen startte ze met haar bedrijf Little Blessings, waarmee ze nu meer kan bieden aan moeders, naast haar vaste baan. Wat een prachtige toevoeging aan haar leven en het plan wat God met haar heeft!
+ Je bent ondernemend ingesteld en je hebt zin om met enthousiasme jouw babymassage-locatie op te bouwen en er actief bekendheid aan te geven.
+ Je hebt een persoonlijke en levende relatie met Jezus, bent bekend met het hart van de Vader en je bent gedoopt door de doop van onderdompeling.
+ Je bent niet bang voor de Heilige Geest. Je wilt functioneren in de gaven van de Heilige Geest, hierin groeien en je ernaar uit (blijven) strekken.
+ Je bent actief deel van een gemeente, kerk, huiskerk o.i.d. 'Geplant'.
+ Je doet niet aan ('christelijke')-yoga o.i.d. / andere spirituele stromingen.
+ Je hebt liefde voor moeders en baby's en affiniteit met thema's zoals: zwangerschap, geboorte, kraamperiode, eerste jaar.
+ Je vind 'natuurlijk ouderschap' interessant, maar 'bovennatuurlijk ouderschap' nog interessanter.
+ Je bent geen deel van een essentiële olie-netwerk als verkoopster. Zo ja, dan vragen we van je dit niet te gebruiken wanneer je werkt met de babymassage(mama's) en op jouw social medio voor babymassage.
+ Je hebt een hart voor bediening; het gaat om God en de mama+baby, niet om ‘jouw show’.
+ Je staat open voor samenwerking met het team, in een cultuur van eer en van hart tot hart. Vriendschap is een belangrijke peiler in het team.
+ Je kunt je volledig vinden in de missie en visie van Mountain Green en de bediening van Jessica en haar gezin hierin. Je bent bereid je onder hun leiderschap te voegen in deze werkstructuur.
+ Je bent in het bezit van een KVK (eigen onderneming) of hebt al eens plannen gehad om een KVK aan te vragen. Je gaat op basis van freelance werken bij Mountain Green. Na een cursus stuur jij ons een factuur a.d.h.v. het aantal deelnemers en groepen die je deed voor Mountain Green.
+ Je beschikt over Whats-app, je heb een Instagram account of bent bereid die aan te maken.
+ Je kunt je voor minimaal 2 jaar committen aan Mountain Green, en start voor die termijn niet jouw eigen (soortgelijke) babymassage praktijk o.i.d. (daarna liever ook niet) nadat wij je opgeleid hebben.
+ Ook vinden we het fijn als je de serie 1 t/m 3 Heilig Moederschap van Mountain Green gevolgd hebt. (Dit is geen must, maar wel een plus)
Tijdens de trainingsdagen besteden we ook aandacht aan jouw vliegende start.
• Dit proces loop verder na de training
• Jessica coacht je om alles op te zetten
• Jouw Babymassage-Home kan starten!
• Je kunt altijd rekenen op onze support
5 cursusdagen op een mooi locatie in Putten, samen met een groep van 7-10 vrouwen.
• Je leert de gehele MG Babymassage
• Je leert alles over de inhoud van de cursus
• & het (Vader)hart daarachter
• Elkaar en het team leren kennen
Je hebt een kennismakingsgesprek met Jessica via beeldbellen.
• Op afspraak tussen 5 -13 feb.
• Een indruk van elkaar krijgen
• Passen we bij elkaar en bij dit project
• Ja? Dan ben je erbij! Lets Go!
+ Je komt terecht in een warm team, waar we elkaar kennen.
+ Contact verloopt vooral via de Whatsapp groep.
+ Je wordt deel van de bediening van Mountain Green, je lift mee in de groei daarvan.
+ Je hebt hart voor deze bediening en je wilt je er deels vrijwillig voor inzetten als bouwsteen, zoals bijvoorbeeld het bijwonen van de teammeetings (daar staat geen financiële vergoeding tegenover).
+ Tijdens de meetings zal je ook enorm veel mogen ontvangen van God, van elkaar en door gebed. We komen samen aan Zijn voeten.
+ Van de omzet die jij maakt met jouw Babymassage-locatie betaal je elke maand een Fee van 20% aan Mountain Green.
De rest is voor jezelf!
+ In ruil daarvoor kun jij meeliften op de blauwdruk van Mountain Green. Zoals naamsbekendheid, website en content. Ook kun je altijd ondersteuning krijgen van Jessica wanneer je dat nodig hebt.
+ Je kunt werken wanneer en waar je wilt! En hoeveel je wilt.
Dit is heel goed te combineren met het moederschap.
Voorbeeld: een massagecursus loopt telkens over 4 weken. In de maand maart heb je een rustige agenda; je plant die maand een cursus en werft de weken daarvoor actief klanten (i.s.m. mountain). In de maand mei is je agenda voller, dan sla je een maand over. Ook kun je er voor kiezen om twee of meer groepen per maand te draaien, afhankelijk van jouw draagkracht (en klantenwerving).
+ 1 x per kwartaal is er een teammeeting op locatie in Putten, op donderdag onder schooltijd. We verwachten je daar. Dit zijn meetings met tijd voor worship, gebed, inspiratie en praktische zaken. Het Mother's Blessing team is ook aanwezig.
We gaan samen een commitment aan, jij versterkt ons en wij versteken jou.
Het tarief voor deze training is €650,-
(laatste ronde btw-vrij!)
+ Kennismaking met Jessica via beeldbellen / 5 inspirerende trainingsdagen op locatie Babymassage-pop twv €50,- / Professionele foto's van jou / Een goede start-up om jouw Babymassage-locatie neer te zetten in de blauwdruk van Mountain green / Als je de cursus met succes doorgegaan bent, kun je vanaf 1 april starten met jouw locatie!
In vijf trainingsdagen wordt je helemaal klaargemaakt voor jouw start-up.
Eerste gesprek (online):
05 februari of 6 feb of 12 feb of 13 feb.
Trainingsdagen (in Putten GLD):
18 februari, 4 maart, 11 maart, 18 maart, 25 maart
10.00 - 14.00 uur
+ 03 april de teammeeting Lente, hier maak je kennis met het al bestaande babymassage-team en hun tips, ervaringen en ideeën!
Kan je je vinden in deze opleiding, past het volledig bij je?
Klopt het in dit seizoen van jouw moeder of oma -schap & gezin?
Lijkt het je enorm fijn om vele moeders & baby's te gaan zegenen?
Vind je het tof om op deze manier mee te bouwen aan Mountain Green, een aanvulling op jouw eigen onderneming?
Wil je een extra inkomen verdienen, maar toch zelf je uren indelen?
Yeay!, voor werk wat jouw passie heeft & ook financieel vrucht geeft?
Heb je feeling met dit alles, ga je ervan AAN?
Wil jij een van onze Babymassage-locaties gaan runnen?
Door dit formulier in te vullen solliciteer je op een plek in deze opleidings-ronde. Dit kan uiterlijk tot 12 februari. Wij gaan als team bidden alle aanvragen door en mailen je zsm terug! (hier gaat een paar dagen overheen). Ervaren we een 'ja' dan plannen we een call in!
Yes! Jouw bericht is verstuurd.
Enorm bedankt voor je interesse in deze opleiding.
Zoals aangegeven krijg je antwoord van ons via de mail. Hier kan een paar dagen overheen gaan. Houdt voor de zekerheid je spam/reclame/ongewenst - inbox in de gaten)
You are a blessing!
Jessica
Wat heb ik verder nodig voor deze training?
Verwachting! :)
Verder hoef je geen spullen aan te schaffen in eerste instantie. Tijdens de training legt Jessica uit wat er nodig is voor jouw Babymassage-locatie. De kosten daarvan kun je eenmalig declareren.
Kan ik het tarief voor deze training in termijnen betalen?
Ja. Dat is geen probleem.
Geef dit bij ons aan wanneer we een positief kennismakingsgesprek hebben gehad en je zeker weet dat je gaat starten.
Je kunt in twee of drie maandelijkse termijnen betalen. Het bedrag wordt dan dan door twee of door drie gesplitst.
Ik heb zelf een geschikte babymassage-pop, kan ik die gebruiken?
Ja, zeker!
De pop moet voldoen aan:
+ 'levensecht' qua groote (tussen de 45-50 cm lang)
+ Zacht lijfje, onderarmen en benen mogen wel van kunststof zijn.
+ De kosten van de training worden met €50 verlaagd wanneer je al een eigen pop hebt. (Tip: soms staan ze ook op Marktplaats!)
Wanneer betaal ik het cursus tarief?
Wanneer je door de voorselectie bent en we een kennismakingsgesprek hebben gehad met positieve uitkomst, dan vragen we je of je zeker weten wilt doorgaan. Is jouw antwoord JA! Dan ga je meedoen met deze training en samenwerking. Voor aanvang van de eerste trainingsdag ontvang je een factuur en kun je het cursusgeld betalen.
Ik heb een vraag die hier niet bij staat, waar kan ik hem stellen?
Stuur een mail naar info@mountaingreen.nl
Je bent welkom!
Ik heb geen extra inkomsten nodig maar wil graag op vrijwillige basis deze cursus gaan aanbieden aan de moeders in mijn omgeving, kan dat?
Ja, dat mag! Heerlijk als je zo vrij gezet bent om moeders te zegenen zonder dat hier iets tegenover staat! Je zaait letterlijk in Gods-koningkrijk met dit werk. Mountain Green kan belasting/zakelijk technisch de cursus niet kosteloos aanbieden. Jouw omzet is dan zaaigoed in onze bediening en zal voor een deel gaan naar het moeder & kind programma van Compassion waar wij aan geven.
Op hoeveel inkomsten kan ik rekenen?
Dit is totaal afhankelijk van hoeveel je wil en kan werken.
Een aanmelding voor babymassage is €150,- per klant, in een cursus heb je groepen tussen de twee en zes personen. Je kunt één cursus per vier weken draaien, maar als jouw draagkracht en klantenwerving groter is mogen dit er ook meer zijn. Dat speelt allemaal mee in de inkomsten die je kunt verwachten en maken.
Moet ik zelf een administratie bijhouden?
Ja, in de eerste plaats ben je verantwoordelijk voor de administratie van jouw eigen KVK (onderneming). Dat staat los van onze samenwerking. Voor Mountain Green hou je zelf bij hoeveel babymassage klanten jij per maand gehad hebt. Voor de eerste van de maand stuur jij ons een factuur en betalen we jou uit adhv het aantal klanten. Aanmeldingen en betalingen lopen via onze website.
pinterest
instagram
facebook